• (0224) 225 60 01
  • info@aktifegitim.com.tr
  • İletişim

sertifikası etiket arşivi

a1 sertifikası Almanca Kursu

Almanca Kursu

Aktif Eğitim adı altında Türk vatandaşlarına Almanca öğretmek için çaba göstermekteyiz ve bu bu şekilde istikrar ile yürüdüğümüz yolda tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Başladığımız 1998 yılından bu zaman kadar Almanya’ya gitmek için vize alımında istenen A1 Almanca sertifikası tüm kurs gören vatandaşlara sağladık. Almanca kursu hizmetimizde, alanında uzmanlaşmış hocalarımız ile okuma, yazma, konuşma öğrenim üçgenine göre ilerlemekteyiz. Almanca A1 sertifikası vermekten öte vize alımınızda da yardımcı olmaya özen gösteriyoruz ve sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmıyoruz. Aile birleşimi için Almanya’ya gitmeye çalışan tüm vatandaşlarımıza sağladığımız bu hizmet, hız ve garanti kapsamında Türkiye’de rakipsiz bir liderdir.

A1 Almanca sertifikası kurslarımızda hafta için ve hafta sonu olmak üzere 2 seçenekte ilerlemekte olup kişinin esnek saat seçimini de göz önünde bulundurmaya çalışmaktayız. Yaklaşık olarak 4 ile 6 hafta kurs süresince kalıplaşmış Almanca terimlerini öğreniyor ve basit konuşmalar yapabiliyor hale geliyorsunuz. Almanca kursu bitiminde bir sınava tabii tutuluyor ve %100 geçme garantimiz ile hiçbir sıkıntı yaşamadan kursumuzdan A1 sertifikanızı da alıp ayrılıyorsunuz. Türkiye’de %100 geçme garantisi veren A1 Almanca sertifikası kursu alanında önderlik sahibi bir firma olmaktan gurur duymaktayız. A1 SERTİFİKASI GEÇME GARANTİSİ sağlamamızda Aktif Eğitim adı altında tüm hocalarımızın tecrübeli ve alanında uzman olmaları en büyük etkendir. A1 sertifika sınavı müfredatına göre verdiğimiz ders hizmeti bununla sınırlı kalmayıp tümüyle kişinin bilgi alanını çoğaltmaya yönelik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Almanca kursu

Almanca Kursu A1 Sertifikası

Almanca kursu hizmetimizden yararlanan kişilerin sınavdan geçme barajı olan notu aldırmak için tecrübeli eğitim görevlileri sayesinde işi şansa bırakmıyoruz ve tüm öğrencilerimizi mezun duruma getirmekteyiz. Öğrencilerden beklentimiz kişinin belirlediği esnek saatler içerisinde tüm kurs günlerinde o günkü saatini bizimle geçirmesidir, bu süreç sıkıntısız ilerler ise kişi %100 Garanti ile A1 sertifikasını alır. Öğretim görevlilerimiz ile bu garantiyi şuana dek tüm kurs gören öğrencilerimize sunmaktayız. Kurs hizmetimizde sizlere A1 sertifika garantisi vermek ve Almanca öğretmek ile kalmayıp, vize almanızda aklınıza takılan soru veya ne yapılması gerekiyor ise tüm konularda yardımcı olmaktayız. Aktif Eğitim adı altında sunduğumuz kurs hizmetinde kişinin sadece sertifika alma süresince değil, aksine Almanya’ya gidene kadar yardımcı oluyoruz ve sizlerin yanında duruyoruz.

A1 Sertifikası Almanca Kurs Hizmeti denildiğinde Aktif Eğitim olarak akıllarda kalmayı sizler sayesinde başardık ve bu istikrarımızı sürdürmekten gurur duyuyoruz.

aktif eğitim
Almanca-A1-Sertifikasi-Sinavi-Kursuu

Almanca A1 Sertifikası Sınavı Kursu

Almanca kursumuzun başlangıç seviyesi olan ve bitiminde A1 sertifikası verilen seviyedeki kurs günlerinizde neler öğreneceğinizden bahsedeceğiz. Almanca A1 sertifikası sınavı kursu boyunca öğrendiğiniz bilgiler dahilinde zorlanmadan soyut düşünceler ve somut istekler konusuna hakim olacaksınız. Kişinin gündelik hayatta kullanmış olduğu kelimeleri veya basit anlatım şekillerini kavrayacak ve öğrenmiş olacaksınız. Kişi kendini tanıtabilecek ve aynı zamanda arkadaşını başka birine rahat bir şekilde basit şekilde tarif edebilecek seviyeye gelirsiniz. Herhangi bir ortama girdiğinizde karşı taraf hakkında somut sorular sorabilir ve o kişi hakkında bilgi edinebilir seviyeye ulaşırsınız. Aynı zamanda size bir takım sorular yöneldiğinde kendinizi anlatabilecek düzeyde Almanca öğrenebilirsiniz.Almanca-A1-sertifikasi-sinavi-kursu

A1 Sertifikası

Almanca konuştuğunuz kişi sizinle konuşurken anlaşılabilir hızda ve seçici kelimeler kullanıyorsa, aynı zamanda sizin dil becerinize yardım edebilir gibi yaklaşımda bulunuyorsa karşı taraf ile anlaşılabilir düzeyde konuşabilirsiniz. Almanca dilinin kemik yapısına hakim olur, kelimeleri cümlelere göre aldığı anlamları anlayabilir, cümlelerde geçen kelimelerin nasıl bir anlama yatkın olduğunu kavrayabilirsiniz. Karşı karşıya kaldığınız soru yapılarını kelimelere bölerek yavaş bir şekilde kafanızda oturması takibinde soruyu anlayabilir ve eğer çok istenilir ise soruya basit bir şekilde cevap verilebilir. Almanca A1 sertifikası sınavı kursu öğrenim ve zaman sınırları göz önüne alındığında toplamda 80 saat sürmekte olum bu süre hafta günlerine eşit şekilde paylaştırılıp kişiye sunulur. İster çalışıyor olun, ister çalışmıyor olun kurs takvimlerinizi haftaiçi veya haftasonu olmak üzere 2 ayrı grup şeklinde seçebilirsiniz.

Kurs saatleri dışarısında evde veya başka bir yerde boş vakit yaratarak gün aşırı gördüğünüz derslerdeki edindiğiniz bilgileri tekrarlayarak ilerlerseniz kurs bitiminde duyduğunuz yabancı terimleri anlayabilesiniz diye çalışmaktayız. Almanca kursumuzda toplamda 6 seviye vardır ve A1 seviyesi bu seviyelerin 1. seviyesidir. Kişi kendini bu seviyede test eder ve soyut bir şekilde tartar, gerekiyor ise A2 seviyesine geçiş yapabilir veya ağırdan alarak ilerlemeye devam eder, bu şekilde rahatlıkla istediği ve ulaşmak istediği seviyeyi görebilir. Her seviyemiz 80 saat olum toplamda 480 saat bir Almanca dil eğitiminden bahsediyoruz ki bu süre gerçekten hiç hafife alınabilir bir süre değildir. Almanca A1 sertifikası sınavı kursu gören bir birey öğrenim gücüne bağlı olarak ileri ki seviye Almanca dil kursu seviyelerine hızlı bir şekilde katılmayı arzu edebilir. Bizler uzman öğretim görevlilerimiz ile tüm kurs gören kişilerin memnun kalmalarını sağlamaya çalışmaktayız ve sizlerinde memnun kalacağına gönünden inanmaktayız.

Daha detaylı bilgi edinmek için lütfen sayfamızın en üstünde yer alan iletişim alanlarında irtibata geçin.

WhatsApp mesajı yazın
Merhaba, size yardımcı olabilir miyim?