• (0224) 225 60 01
  • info@aktifegitim.com.tr
  • İletişim

Almanya Aile Birleşimi

Almanya Aile Birleşimi

Almanya Aile Birleşimi

Almanya’da eşiniz yaşıyor ve eşinizin yanına yerleşmek istiyor iseniz veya Türkiye’de yaşamakta olan eşinizi yanınıza almak istiyorsanız Konsolosluğa başvurmanız gerekmektedir. Bazı istisna durumlar haricinde konsolosluk tarafından sizlerden birkaç bilgi istenmektedir. Bu bilgiler içerisinde gelir seviyesi ve basit düzeyde Almanca bildiğinizin tescili olan A1 Sertifikası istenmektedir. Almanya aile birleşimi kurs hizmetimiz ile A1 sertifikası almanıza yardımcı oluyoruz ve %100 GEÇME GARANTİSİ veriyoruz. Kişiler İnternet aracılığı ile bu tür belgeleri hazırlamaya çalıştığında veya bu tür belge verdiğini iddia eden biri ile görüştüğünde, konsolosluğa başvuru yapması halinde iptal edilmektedir, o yüzden Konsolosluk onayı olmayan hiçbir kurum ile görüşmenizi tavsiye etmemekteyiz.

Almanya’da ikamet eden eşiniz veya çocuğunuzun yanına gitmek ve Yurt dışında ikamet etmek istiyor iseniz Almanya Aile Birleşimi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. İkamet etmek için başvuru yaparken Yurt dışında yanında kalacağınız bireyin aylık gelirinden giderler çıkartıldığında ev içerisinde yaşayan bireylere yetecek bir düzeyde olması göz önüne alınmaktadır. Bu bilgiler konsolosluk tarafında talep edilmektedir, incelenme sürecine girdikten sonra onay çıkartıldığında sıkıntı yaşamadan Almanya’ya yerleşene kadar Aktif Eğitim adı altında sizlere destek vermekteyiz. Aylık gelir durumunu Almanya’da ikamet eden kişi eğer siz iseniz yabancılar şubesine giderek öğrenebilirsiniz.

Almanya Aile Birleşimi Hizmetimiz

Bahsettiğimiz gibi tüm talep edilen gereksinimleri gerçekleştirdikten sonra konsolosluğa başvuru yapmadan önce belirli bir seviyede Almanca bildiğinize dair Almanya Aile Birleşimi A1 Sertifikası kesinlikle almalısınız. Aile birleşimi konusunda Aktif Eğitim adı altında yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizlere uzman eğitim personelleri ile hizmet vermekteyiz. Haftalar içerisinde hızlı bir şekilde Aile birleşimi sınavına hazır hale gelirsiniz ve sınavdan kolaylıkla geçebilirsiniz. Sizlere sınavdan geçme garantisi vermekteyiz. Aile birleşimi konusunda öğrencilerimize her daim yardım etmekteyiz. Sizlerle olan bağımız kurs bitimine kadar değil Almanya’ya yerleşene kadar sürmekte diyebiliriz.

Almanya’da yaşayan eşinizin daha önce ülkeye girip çıkması durumu size vize alma konusunda iyi bir dönüş sağlayabilir. Ama bu bahsettiğimiz olaylar her zaman olmayabilir yıllara göre farklılık gösterebilir. Daha detaylı bilgi almak için veya kayıt yaptırmak için (0224) 225 60 01 nolu telefonu arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.