• (0224) 225 60 01
  • info@aktifegitim.com.tr
  • İletişim

Almanca A1 Sertifikası Sınavı Kursu

Almanca-A1-Sertifikasi-Sinavi-Kursuu

Almanca A1 Sertifikası Sınavı Kursu

Almanca kursumuzun başlangıç seviyesi olan ve bitiminde A1 sertifikası verilen seviyedeki kurs günlerinizde neler öğreneceğinizden bahsedeceğiz. Almanca A1 sertifikası sınavı kursu boyunca öğrendiğiniz bilgiler dahilinde zorlanmadan soyut düşünceler ve somut istekler konusuna hakim olacaksınız. Kişinin gündelik hayatta kullanmış olduğu kelimeleri veya basit anlatım şekillerini kavrayacak ve öğrenmiş olacaksınız. Kişi kendini tanıtabilecek ve aynı zamanda arkadaşını başka birine rahat bir şekilde basit şekilde tarif edebilecek seviyeye gelirsiniz. Herhangi bir ortama girdiğinizde karşı taraf hakkında somut sorular sorabilir ve o kişi hakkında bilgi edinebilir seviyeye ulaşırsınız. Aynı zamanda size bir takım sorular yöneldiğinde kendinizi anlatabilecek düzeyde Almanca öğrenebilirsiniz.Almanca-A1-sertifikasi-sinavi-kursu

A1 Sertifikası

Almanca konuştuğunuz kişi sizinle konuşurken anlaşılabilir hızda ve seçici kelimeler kullanıyorsa, aynı zamanda sizin dil becerinize yardım edebilir gibi yaklaşımda bulunuyorsa karşı taraf ile anlaşılabilir düzeyde konuşabilirsiniz. Almanca dilinin kemik yapısına hakim olur, kelimeleri cümlelere göre aldığı anlamları anlayabilir, cümlelerde geçen kelimelerin nasıl bir anlama yatkın olduğunu kavrayabilirsiniz. Karşı karşıya kaldığınız soru yapılarını kelimelere bölerek yavaş bir şekilde kafanızda oturması takibinde soruyu anlayabilir ve eğer çok istenilir ise soruya basit bir şekilde cevap verilebilir. Almanca A1 sertifikası sınavı kursu öğrenim ve zaman sınırları göz önüne alındığında toplamda 80 saat sürmekte olum bu süre hafta günlerine eşit şekilde paylaştırılıp kişiye sunulur. İster çalışıyor olun, ister çalışmıyor olun kurs takvimlerinizi haftaiçi veya haftasonu olmak üzere 2 ayrı grup şeklinde seçebilirsiniz.

Kurs saatleri dışarısında evde veya başka bir yerde boş vakit yaratarak gün aşırı gördüğünüz derslerdeki edindiğiniz bilgileri tekrarlayarak ilerlerseniz kurs bitiminde duyduğunuz yabancı terimleri anlayabilesiniz diye çalışmaktayız. Almanca kursumuzda toplamda 6 seviye vardır ve A1 seviyesi bu seviyelerin 1. seviyesidir. Kişi kendini bu seviyede test eder ve soyut bir şekilde tartar, gerekiyor ise A2 seviyesine geçiş yapabilir veya ağırdan alarak ilerlemeye devam eder, bu şekilde rahatlıkla istediği ve ulaşmak istediği seviyeyi görebilir. Her seviyemiz 80 saat olum toplamda 480 saat bir Almanca dil eğitiminden bahsediyoruz ki bu süre gerçekten hiç hafife alınabilir bir süre değildir. Almanca A1 sertifikası sınavı kursu gören bir birey öğrenim gücüne bağlı olarak ileri ki seviye Almanca dil kursu seviyelerine hızlı bir şekilde katılmayı arzu edebilir. Bizler uzman öğretim görevlilerimiz ile tüm kurs gören kişilerin memnun kalmalarını sağlamaya çalışmaktayız ve sizlerinde memnun kalacağına gönünden inanmaktayız.

Daha detaylı bilgi edinmek için lütfen sayfamızın en üstünde yer alan iletişim alanlarında irtibata geçin.