• (0224) 225 60 01
  • info@aktifegitim.com.tr
  • İletişim

Almanca Kursu

a1 sertifikası Almanca Kursu

Almanca Kursu

Aktif Eğitim adı altında Türk vatandaşlarına Almanca öğretmek için çaba göstermekteyiz ve bu bu şekilde istikrar ile yürüdüğümüz yolda tek firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Başladığımız 1998 yılından bu zaman kadar Almanya’ya gitmek için vize alımında istenen A1 Almanca sertifikası tüm kurs gören vatandaşlara sağladık. Almanca kursu hizmetimizde, alanında uzmanlaşmış hocalarımız ile okuma, yazma, konuşma öğrenim üçgenine göre ilerlemekteyiz. Almanca A1 sertifikası vermekten öte vize alımınızda da yardımcı olmaya özen gösteriyoruz ve sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmıyoruz. Aile birleşimi için Almanya’ya gitmeye çalışan tüm vatandaşlarımıza sağladığımız bu hizmet, hız ve garanti kapsamında Türkiye’de rakipsiz bir liderdir.

A1 Almanca sertifikası kurslarımızda hafta için ve hafta sonu olmak üzere 2 seçenekte ilerlemekte olup kişinin esnek saat seçimini de göz önünde bulundurmaya çalışmaktayız. Yaklaşık olarak 4 ile 6 hafta kurs süresince kalıplaşmış Almanca terimlerini öğreniyor ve basit konuşmalar yapabiliyor hale geliyorsunuz. Almanca kursu bitiminde bir sınava tabii tutuluyor ve %100 geçme garantimiz ile hiçbir sıkıntı yaşamadan kursumuzdan A1 sertifikanızı da alıp ayrılıyorsunuz. Türkiye’de %100 geçme garantisi veren A1 Almanca sertifikası kursu alanında önderlik sahibi bir firma olmaktan gurur duymaktayız. A1 SERTİFİKASI GEÇME GARANTİSİ sağlamamızda Aktif Eğitim adı altında tüm hocalarımızın tecrübeli ve alanında uzman olmaları en büyük etkendir. A1 sertifika sınavı müfredatına göre verdiğimiz ders hizmeti bununla sınırlı kalmayıp tümüyle kişinin bilgi alanını çoğaltmaya yönelik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Almanca kursu

Almanca Kursu A1 Sertifikası

Almanca kursu hizmetimizden yararlanan kişilerin sınavdan geçme barajı olan notu aldırmak için tecrübeli eğitim görevlileri sayesinde işi şansa bırakmıyoruz ve tüm öğrencilerimizi mezun duruma getirmekteyiz. Öğrencilerden beklentimiz kişinin belirlediği esnek saatler içerisinde tüm kurs günlerinde o günkü saatini bizimle geçirmesidir, bu süreç sıkıntısız ilerler ise kişi %100 Garanti ile A1 sertifikasını alır. Öğretim görevlilerimiz ile bu garantiyi şuana dek tüm kurs gören öğrencilerimize sunmaktayız. Kurs hizmetimizde sizlere A1 sertifika garantisi vermek ve Almanca öğretmek ile kalmayıp, vize almanızda aklınıza takılan soru veya ne yapılması gerekiyor ise tüm konularda yardımcı olmaktayız. Aktif Eğitim adı altında sunduğumuz kurs hizmetinde kişinin sadece sertifika alma süresince değil, aksine Almanya’ya gidene kadar yardımcı oluyoruz ve sizlerin yanında duruyoruz.

A1 Sertifikası Almanca Kurs Hizmeti denildiğinde Aktif Eğitim olarak akıllarda kalmayı sizler sayesinde başardık ve bu istikrarımızı sürdürmekten gurur duyuyoruz.

aktif eğitim