• (0224) 225 60 01
  • info@aktifegitim.com.tr
  • İletişim

A1 Sertifikası

A1 Sertifikası

A1 Sertifikası

Almanya’ya eşinin yanına veya ailesinin yanına ikamet etmek için vize alımında Almanya ülkesi tarafından İkamet Çevresinde bireyden istenilen belgeye A1 Sertifikası denmektedir. Bireyin yabancı dili az da olsa birinci seviyede bildiğini kanıtlamak için konsolosluğa sunulan bir belgedir. Kişinin ülkeye daha kolay ayak uydurabilmesi, derdini anlatabilmesi, yabancılık çekmemesi amacı ile Almanya ülkesi tarafından İkamet izni alanında bir çalışmadır.

A1 sertifikası hizmeti

Almanya Konsolosluğu, Aktif Eğitim adı altında verilen A1 Sertifikası, Aile Birleşimi vizesi almakta kabul etmektedir. Onaylı olarak vermekte olduğumuz sertifika ile beraber Aile Birleşiminde sizleri Almanya’ya yerleştirene kadar yanınızda duruyoruz. Sizlere vereceğimiz sertifika ile konsolosluğa başvuru yapabilir ve vizenizi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Aile Birleşimi sınavı için Bursa’dan başka bir şehire gitmenize gerek yok veya bilmediğiniz şehir dışı yerlerde sınava girmenize gerek yoktur, Bursa’nın göbeğinde olan Aktif Eğitim ofisimizde öğrencilerimizi dersliklerde hızlı ve kolay şekilde sınava hazırlıyoruz. Aynı şekilde Aile Birleşimi sınavına giriyorsunuz ve %100 GEÇME GARANTİLİ kursumuz sayesinde kesinlikle sınavdan 60 puan ve üstü alıyorsunuz.

Şimdiye kadar birçok kişiye Aile Birleşimi kursu hizmeti sağladık ve Almanya’ya yollamış bulunmaktayız. Almanya Aile Birleşimi kursu hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizlerle (0224) 225 60 01 nolu irtibata geçin. Alanında uzmanlaşmış ekip kadromuz ile öğrencilerimize kolay bir şekilde eğitim vermek için okuma, yazma, konuşma eğitim üçgeni kapsamında eğitim vermekteyiz.
Aile Birleşimi Sistemi ile eşinize veya ailenize kavuşmak için Aktif Eğitimi seçin.