• (0224) 225 60 01
 • info@aktifegitim.com.tr
 • İletişim

Goethe Institut

Aile Birleşiminde En Çok Vize Türkiye'ye Veriliyor

Aile Birleşiminde En Çok Vize Türkiye’ye Veriliyor

Geçtiğimiz sene aile birleşimiyle Almanya‘ya gelmek isteyen eşlerin % 32’si mecburi Almanca sınavını geçemedi.

Resmi rakamlara göre en çok vize verilenlerse belli fasıla Türk vatandaşları. Federal Alman Meclisi’nde Sol Parti’nin tanıttığı soru önergesine federal hükümet yanıt verdi. Verdiği yanıta göre, geçtiğimiz sene aile birleşimiyle Almanya’ya gelmek isteyen yabancı eşler için uygulanan lisan sınavında 12 bin şahıs başarısız oldu.

Bu çerçevede iştirakçilerin % 68’i imtihanı geçerken, % 32’siyse geçemedi.

Başarı kotalarının en iyi %50 başarı seviyesine ulaşabilen Senegal, Etiyopya, Dominik Cumhuriyeti, Ürdün, Afganistan ve Ganalı katılımcılarda Genellikle az bulunduğu kaydedildi. 2016 yılının tamamında aile birleşimi kapsamında toplam 46 bin 455 insana vize veren Almanya’nın, 2017’nin ilk yarısındaysa 26 bin 176 insana vize verdiği belirtildi.

Bu rakamlara Almanya’ya sığınan mültecilerin eşlerinin de iç bulunduğu kaydedildi. Aile birleşiminde vatandaşlarına en çok vize verilen ülkeninse belli fasıla farkla Türkiye bulunduğu kaydedildi.

GEÇME GARANTİLİ A1 SERTİFİKA KURSU

Laf konusu tatbik Kapsamında, Almanya’da yaşam sürdüren şahısların eşlerinden Almanya’ya taşınmadan Evvel “başlangıç seviyesinde Almanca bilgisine” sahip olduklarını kanıtlamaları isteniyor. Aktif Eğitim Adı altında sunmakta olduğumuz %100 GEÇME GARANTİLİ Almanya Aile Birleşimi Kursumuza katılarak hiç takılmadan ve haftalar içerisinde A1 Almanca sertifikanızı alabilir ve ailenizin yanına gidebilirsiniz.

Almanca Nedir? Almanca Dili Hakkında Bilgi

Almanca Nedir? – Almanca Dili Hakkında Bilgi

Almanca Nerelerde Konuşulur?

Almanca Nedir , Almanca Avrupa’da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Genellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre’nin büyük alanı, İtalya’nın Cenup Tirol alanı, Belçika’nın şark kantonları, Polonya ve Romanya’nın kimi mekanları ve Fransa’nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştaynın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburgunda resmi dilleri ortasında yer alır.

Almanca İle ilgili Bildikleriniz

Bazı Almanca kelimeleri günlük yaşamda duymuş ve Şuandan biliyor olabilirsiniz.
Mesela kinder; Türkçe Minikler anlamındaki bu kelimeyle belki karşılaşmış olabilirsiniz.
angst; Genç manasına gelen bu kelimede Almanca
Bunların haricinde Almanca ve İngilizce ortasında da son derece sözcük alışverişi olmaktadır.Almanca bu hususta pek korumacı olmayıp İngilizceden gelen çoğu kelimeye kucak açmış durumdadır.Hem de bugünümüzde bunun için Hususi 1 isim dahi var. Denglish (İçindeki ‘D’ Deutsch başka bir deyişle Almanca,’English’ bölümü ise İngilizce’den gelmektedir.)
Biraz İngilizce öğreniyor iseniz işte size birkaç ‘Denglish’ örneği:

die Airconditioning – air conditioning
babysitten – to babysit
joggen – to go jogging or running

Almanca Öğrenmek Ne Kadar Güç?

Almanca İngilizce konuşanlar doğrulusunda güç 1 lisan şekilde bilinmektedir. Almanca’nın uzun kelimeleri,derin dil bilgisi kaideleri ve ağızdaki tam kasları çalıştıran telaffuz yapısıyla güç 1 lisan olduğunu söyleyebiliriz.Fakat İngilizce öğreniyor iseniz bu iki lisan arasındaki benzerlikler size kolaylık sağlayabilir.

Telaffuzu En Güç Kelimeler

Almanca’da son derece uzun ve telaffuzu güç kelimeler bulunuyor.Misal şekilde ekonomik kriz sırasında Alman hükümetinin çıkardığı ‘Wachstumsbeschleunigungsgesetz'(büyümeyi hızlandırma yasası) verilebilir.

Bildiğiniz Alman Şakası Var Mı?

Almanların ironini kapsayan esprilerin incelikleri konusu ile ilgili hala eksikleri bulunsa da,aynı başka uluslar gibi Almanlarda yaşlılar,sarışınlar ve siyaset ile ilgili şakalardan hoşlanırlar;bunların haricinde Almanların Genellikle memurlar ile ilgili şakalara Hususi 1 ilgisi bulunuyor.Mesele:

Was ist das ideale Geschenk für’s Beamtenbüro? (-Memurların çalışma odası için uygun armağan nedir?)
Ein Bewegungsmelder!(-1 devinim dedektörü)
Almanca Öğrenmek Diğer Lisan Öğrenirken Muavin Olur Mu?
Dünya’da Almanca’ya en yakın lisan İngilizcedir.Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır.Ve bu koldaki Felemenkçe,Danca,İsveççe,Norveççe, İzlandaca ve Faroece ile benzerlikler taşır.Bu diller genellikle bükümlüdür. Başka bir deyişle kendi içerisinde kelime değişime uğrayarak çekilir.Genellikle tümce yapısı Özne + Yüklem + Tümleç şeklindedir.

Neler Söylenmez Ve Yapılmaz?

Almanlar Türklerin aksine ‘nasılsın?(Wie geht’s?)’ sorusunu sorduklarında doğrudan ve gerçeği yansıtan 1 yanıt vermenizi beklemekteler.Genellikle İngilizce bilenler için Almancada ki bazı söylenişi eş fakat anlamları Fazla değişik kelimelerde tehlikeli olabilir.Mesele ‘bald’ kelimesi İngilizce’de kel manasına gelse de Almanca’da karşılığı yakında anlamına gelmektedir.

Meşhur Yazarlar

Almanca dili çoğu yerde yazarların ve düşünürlerin dili şekilde bilinir.Bunlardan en Meşhur ve önemlilerinden birisi Johann Wolfgang von Goethenin en Mühim eserlerinden birisi olan Faust Alman yazın tarihinin en Mühim eserlerinden birisi şekilde kabul edilir ve bugünümüzde dahi Alman günlük dilinde sarf edilen çoğu sözün kaynağıdır.
Meşhur Alman yazar Bertolt Brecht’in Üç Kuruşluk Opera kitabında geçtiğimiz ve insan yapısına dair Fazla öenmli 1 belirleme kapsayan ‘ Erst kommt das Fressen, dann kommt die Moral(Aş ahlaktan Evvel gelir.)’ sözü de Mühim Alman sözlerinden biridir.

İlk Yazılı Belgeler

Almanca yazılmış en daha önceki kitap Abrogansdır.Bu yapıt 8. yüzyılda yazılmıştır.Latince’den Daha önceki Fazla Almanca’ya lügat olan bu kitabın bugünümüzde kadar dayanan 1 kopyası İsviçre’de ki St.Gallen kütüphanesinde bulunuyor.
En daha önceki yazınsal eserlerden birisi olan Hildebrandslied (Hidebrand’ın şarkısı) 9. yüzyılda yazılmıştır.1 kahramanlık öyküsünün anlatan bu kitap 1 baba ve oğlun trajik savaşını mevzu alabilmektedir.

Almanca’da Kibarlık Ve Saygı Gösterme Yolları

İnsanlara hitap eder iken ya da birinden bahsederken kullanılacak en uygun yol erkekse bey(İngilizce Mr. kullanımına karşılık şekilde) ‘Herr’ dedikten sonra arkasından soy adını söylemektir.Bu kullanımın kadınlarda ki karşılığı ‘frau’ şekilde kullanılır.Daha önceden evli olmayan kadınlar için ‘Fräulein’ kullanılsa da bundan sonra bugünümüzde bu ifade kullanılmamaktadır.
Ünvanlar Almanya’da hala Fazla yaygın şekilde kullanılmaktadır.Mesele 1 şahıs kendini size tanıtırken isminden Evvel hekim ünvanını söylerse şaşırmayın.Bu hekim ünvanı da büyük olasılıkla onun tıp hekimi olduğunu değil onun akademik ünvanını belirtiyordur.

Almanca Öğrenmek İçin 19 Sebep

Almanca Öğrenmek İçin 19 Sebep

Bu yazımızda sizlere Almanca Öğrenmek İçin 19 Sebep söyleyeceğiz..

 1. Almanca konuşan iş ortaklarınızla Almanca bağlantı kurmanız iş ilişkilerinin daha iyi olmasını sağlar, bunun vasıtası ile de etkili 1 iletişimin yolunu açıp başarıya götürür.
 2. Almanca bilmeniz, ülkenizde ve başka ülkelerdeki Alman şirketlerinde çalışma şansınızı artırır. Almancayı iyi derecede bilmeniz, küresel iş ilişkilerine sahip 1 patron için verimli 1 çalışan olmanızı sağlar.
 3. Almanca konuşulan ülkelerden gelen turistler Fazla seyahat eder ve tatilde başka Diyar turistlerine göre daha Fazla para harcarlar. Almanca konuşan personel ve Almanca turist rehberleriyle karşılaşmaktan Fazla memnun olurlar.
 4. Almanca dünyanın en Mühim ikinci ilim dilidir. Almanya, inceleme ve geliştirme bölümünde dünyada üçüncü sırada yer alır ve yabancı ilim insanlarına inceleme bursları verir.
 5. Medya, bağlantı ve bilişim alanındaki ilerlemeler Fazla dilli 1 iletişimi mecburi kılar. 1 sıra Mühim İnternet sayfası Almancadır. Almanya, kitap basımında 87 Diyar ortasında, Hindistan, İngiltere, ABD, Tür ve Rusya’dan sonra, 6. sırada yer alır. Bu sebeple, Almanca bilmeniz daha çok bilgiye ulaşmanızı sağlar.
 6. Almanca öğrenmek, Almanca konuşulan ülkelerin Fazla kültürlü toplumlarının hayatı, istekleri ve hayallerine ait 1 nazar kazanmak anlamına gelmektedir.
 7. Almanca vasıtası ile seyahat deneyimlerinizi sadece Almanca konuşulan ülkelerde değil, Avrupa’nın başka bütün ülkelerinde, Genellikle de Şark Avrupa’da zenginleştirebilirsiniz.
 8. Almanca, Goethe, Kafka, Mozart, Bach ve Beethoven’in dilidir. Bu dehaların eserlerini Almanca şekilde okumanın ve/ve ya dinlemenin hazzına varın.
 9. Almanya Fazla rakamda fazla Tahsil bursu sağlar. Yabancı gençler için Hususi 1 çalışma vizesi, belirli mesleklerde çalışma izni için de Hususi programlar bulunmaktadır.
 10. Almanya ile dünyanın pek Fazla ülkesi ortasında Talebe değişim anlaşmaları bulunmaktadır.
 11. Dünyada 180 milyon şahıs Almanca konuşuyor
 12. Almanca 2. İnternet dili
 13. Almanca Avrupa Birliğinde en Fazla konuşulan dil
 14. Almanca yazılmış bilimsel yazı sayısı dünya çapında 2. sırada
 15. Almanya kitap yayınlarında dünyada 3. sırada
 16. Almanca iş imkanları kazandırıyor
 17. Almanca Goethe, Nietzsche, Kafka, Mozart, Bach, Beethoven, Freud ve Einstein’ın dili
 18. Alman ekonomisi dünyada 3. sırada ve 1 numaralı dışsatım oluşturan ülke
 19. Almanca öğrenmek başka yabancı dillerden daha güç değil

kaynak
goethe.de
unitutor.de

A1 Almanca Sertifikası Nedir?

Goethe Institut A1 Sınavı Hakkında Sorular

Goethe Institut A1 Sınavı Hakkında Sorular

Goethe Institut sınavı kimlere göre?

Goethe-Institut sınavları, ilgilenen herkese, Alman vatandaşılığı şartı aranmaksızın, açıktır. Almaca lisan bilgisini, yabancı lisan bilgisini ve ikinci yabancı lisan bilgisini belgelemek için tasarlanmıştır. Katılım için her imtihan için matem sınırı tavsiye edilir.

Özel durumlar karşısında sınava katılmam mümkün mü?

İmtihan merkezleri mesele, kronik hasta, bakma veya duyma manili imtihan katılımcılara, ayrı ayrı yerinde ilgilenmeyi itina gösterirler. Maninin cinsi ve derecesi imtihana kayıt esnasında kesinlikle bildirilmeli ve hekim raporuyla belgelenmelidir. İmtihan merkezleri bu vaziyetlerde saklılık prensibine uymakla mükelleftirler. Detaylı bilgi talep etmek için imtihana gireceğiniz imtihan merkezine müracaat ediniz.

Sınava ne zaman ve nerede girilir?

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle (0224) 225 60 01 telefondan irtibata geçin

Sınav zamanında sınav alanından çıkabilmek mümkün müdür?

İmtihan yerini mantıklı bir vakit için, Mesele hela gibi, terk edebilirsiniz. Bu vaziyet ‘Sınavın uygulanmasına ait tutanakta kayda geçer.

Hazırlık kurslarına katılmaksızın sınava katılabilir miyim?

İmtihana katılmak için rastgele bir kursa gitme veya bir alt seviyeden sertifika alma lüzumluluğu yoktur. Fakat imtihan merkezinin hazırlık kursunu öneri ederiz. Zira burada imtihanı geçmenizi basitleştirecek, imtihana müteveccih teknik ve lisan kabiliyetlerini edinirsiniz. Daha çok bilgi için lütfen seçtiğiniz imtihan merkezine müracaat ederek surat surata bilgi alınız.

Sınavlar hangi seviyelerde gerçekleşir?

Goethe sertifikalarının A1’den C2’ye Avrupa Dilleri Ortak Çerçevesi GER uyarınca sınıflandırılmasına ait bilgiyi buradan edinebilirsiniz

Sınav ücreti nedir?

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle (0224) 225 60 01 telefondan irtibata geçin

Goethe Instıtut tarafınca onay almış bir belge ile dil seviyesini kanıtlayabilir miyim?

Lisan kursuna, seviye tanımlama veya buna eş imtihanlara katılımı onaylayan dokümanlar yeterli sayılmaz. Yalnızca zaferli olunan A1- C2, Kleines ya da Großes Deutsches Sprachdiplom sahip olunan Almanca lisan bilgisini ispatlayan dünyanın her yerinde tanınan dokümanlardır.

Goethe Institut hangi sertifikası ile Alman üniversitelerine katılma hakkı tanınır?

Goethe Institut’ un Goethe-Zertifikat C2: Großes Deutsches Sprachdiplom, Zentrale Oberstufenprüfung, Kleines Deutsches Sprachdiplom ya da Großes Deutsches Sprachdiplom yüksek öğrenim (Üniversite) için lüzumlu dil setifikalarıdır. Bu sertifkalara sahip olan şahıs TestDaF veya DSH imtihanlarından muhaftır.
Okumak istediğiniz üniversite ya da kısım için lüzumlu dil seviye şartlarını doğrudan üniversite ile bağlantı sağlayarak ya da www.sprachnachweis.de sitesini ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

Sınavlarda hangi imlalar kullanılır?

2006 senesinde tertip edilen yazım ve yazım kaideleri Goethe Institut’ un tam yazılı imtihanlarında kullanım biçimiyle bağlayıcıdır. ‘DUDEN. temel alınır. Die deutsche Rechtschreibung 2006 24. baskısından itibaren ve WAHRIG. Die deutsche Rechtschreibung (2006 dan itibaren).

Aktüel ve geçerli kaideleri bu internet sayfasından erişebilirsiniz.
Duden imla uygulamaları
Duden ürün kataloğu

Bertelsmann WAHRIG yayın programı
Alman Dil Kurumu
DUDEN dil danışmanlığı

Bir seviye ne kadar zamanda bitmektedir?

Bilme fertsel bir süreç olup, bir hayli etkene, Mesele alaka, vakit ve sunulan fırsatlardan faydalanma isteğine, bağlıdır. Bu etkenler ne kadar vakitte bir seviyeyi bitirdiğinizi tanımlar. Bir veya bir hayli lisan öğreniyorsanız Almanca’ yı daha süratli Bilirsiniz. Almancayı ülkenizde bir kursa katılarak mı yoksa Almanya’ da öğrenip öğrenmediğiniz de Fazla önemlidir. Almanya’ da ders dışında da dili devamlı dinleyerek ve konuşarak geliştirebilirsiniz. Bilme müddetinde dersin yoğunluğu da büyük Ehemmiyet taşır, Mesele yoğun ya da akşam kursları gibi. Daha çok bilgi için lütfen alakalı imtihan merkezine müracaat ederek surat surata bilgi alınız.

Sınavlarla ilgili materyal nereden bulurum?

İmtihana ait alıştırma ve bilgi materyalleri
-online alıştırma materyalı
-indirmek için materyal
-sipariş edebileceğiniz materyal
-imtihan idaremeliği ve tatbik talimatı
Size en yakın Goethe Institut kurs ofisinden de kısmen materyal temin edebilirsiniz.

Uzaktan eğitim ile online sınavlara hazır olmam mümkün mü?

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle (0224) 225 60 01 telefondan irtibata geçin

Sınava kaç kez girebilirim?

İmtihanın kendisine, bir tam olarak, istediğiniz rakamda katılabilirsiniz. Detaylar, mümkün bir kısım tekerrürü için de imtihanın uygulama talimatında belirtilmiştir.

Sertifikamın geçerlilik süresi ne kadardır?

Goethe Institut A1–C2 sertifikaların geçerlilik süresi hudutsuzdur. Fakat bir hayli enstitü ve patron son iki sene içerisinde alınan sertifikaları arz eder. Zentrale Oberstufenprüfung ZOP, Kleines Deutsches Sprachdiplom KDS ve Großes Deutsches Sprachdiplom GDS sertifikaları yeni Goethe-Zertifikat C2: Großes Deutsches Sprachdiplom 01.01.2012 de yürürlüğe girmesiyle de geçerli sayılacaktır.

Sertikam kaybolduğunda ne yapılır?

İlke olarak ikinci bir sertifika tertip edilmez.

İmtihanın kendisi 10 içerisinde yapılmışsa, imtihanına katıldığınız imtihan merkezi fiyat karşılığında bir evrak tertip edebilir.

İsim değişikliğinde yeni sertifika verilir mi?

İsim değişikliğinde, örneğin evlilik, evlat edinme boşanma vb. gibi durumlarda, ne yeni bir sertifika ne de yedek bir belge düzenlenir.
İsim değişikliği resmi bir belgeyle, örneğin doğum belgesi, evlilik cüzdanı ya da benzer bir belgeyle veya onaylanmış bir nüshası ile kanıtlanabilir.
İsmin yazılışı sınava kayıt olurken fotoğraflı kimliğe göre sınav merkezi tarafından kayda alınır. Sertifika kayda geçen bu bilgilere göre düzenlenir.

Sertifikamın aslını nerede onaylayabilirim?

Misalin üniversite emelli kullanmak istediğiniz sertifikanızı adliye, bakanlık, mektep, banka vb. resmii dairelerde onaylatabilirsiniz. Patron genellikle yetkilendirilmiş avukatlık ofislerinden alınan onaylara lüzum dinlerler.

Sertifikamı nerede istenilen dile göre çevirebilirim?

Resmi tercümeyi antlı bir çevirmen veya tercüme ofisi tarafından yaptırabilirsiniz.

Goethe Institut Aile Birleşimi Sınavı

Goethe Institut Aile Birleşimi Sınavı

Goethe Institut Aile Birleşimi Sınavı, yetişkin düzeydeki kişilere uygulanan Almanca dil bilgisi yeterlilik sınavıdır. Başlangıç seviyesinde dil bilgisini bilmenizi gösteren bu sınav, Avrupa Birliği ülkelerinin ortak almış oldukları karar ile belirli basamaklardan oluşan dil bilirliği basamağının ilk (A1) kısmıdır. Aile Birleşimi sınavı, Almanya’da yaşayan ailesi yada eşinin yanına yerleşmek isteyen kişiler tarafından vize başvurusu yapılmadan önce istenilen bir sınavdır. Aile Birleşimi ile Almanya’daki eşinin veya ailesinin yanına gitmek isteyen bir birey kesinlikle Goethe Institut tarafından onaylanmış ve Almanya konsoloslukları tarafından denetim içerisinde olan bir kurs eğitim kurumundan A1 Almanca yeterlilik sertifikası almalıdır. Almanca A1 Sertifikası almamış olan kişilerin oturma izni vizesi almak için yapacakları başvurular iptal edilmektedir.

Goethe Institut Aile Birleşimi Sınavı geçme durumunda

Kişinin karşısındaki Alman arkadaşı basit ve yavaş düzeyde konuşma yaptığın karşılık verebilirsiniz.

Kişi günlük hayatta sık kullanılan kelimeleri detaylı kullanım şekilleri ile (Bireysel veya ailesel, alışveriş, iş hayatı, yakın çevre) çeşitli sorulara cevap verebilir yada soru sorabilir düzeye gelirsiniz.

Öğrencimiz Aile Birleşimi Kursu bitiminde kendini fiziksel veya duygusal biçimde tanımlayabilir veya karşıdakini basit şekilde anlatabilir (nerede olduğu, kim tarafından söylendiği, kullanım alanları).

Goethe Institut Almanca A1 Sertifika Sınavı

Goethe Institut Almanca A1 Sertifika

Goethe Institut Almanca A1 Sertifikası Almanya ülkesine Evlendikten sonra yerleşmek isteyen bireyler için istenen bir belgedir. Almanya’da yaşamakta olan Alman veya Türk bir eş ile evlendikten sonra eşinin yanında oturma izni almak için Almanca A1 Sertifikası almak şart koşulmaktadır. Almanya hükümeti, Almanca A1 Sertifikasını belirlenmiş veya Konsolosluk tarafından onaylanmış kurumlardan almanızı istemektedir. Aksi bir durumda farklı yerlerden veya onay almamış kurumlardan alınan Sertifika tamamen geçersiz sayılmaktadır. Aktif Eğitim adı altında sizlere sunmakta olduğumuz A1 almanca Sertifika kursumuz KONSOLOSLUK ONAYLI bir kurumdur. Bu sebep ile kurumumuz aracılığı ile alacağınız A1 sertifikası Almanya hükümeti tarafından kabul görmektedir. Konsolosluk onaylı sunduğumuz Almanca A1 kursumuza çok makul fiyatlarda kayıt yaptırabilirsiniz.

Almanya Aile Birleşimi sebebi ile almanız gereken A1 Sertifikası hakkında, Goethe Institut onaylı kurumumuzu arayarak (224 225 6001) bilgi alabilirsiniz. Kursumuza başvuru yapacak öğrencilerimiz başvuru yapmadan veya daha önceden arayarak Almanca A1 Sertifika sınavı tarihleri hakkında bilgi almalarını öneriyoruz. Almanca A1 Sertifikası sınavı tarihleri fazla müracaat olduğundan dolayı istediğiniz tarihte olmayabilir. Bu sebeple öğrencilerimiz kurs başlamadan 2 ay önceden randevu almaya çalışmalarını tavsiye ediyoruz. Aksi bir durumda kurs bitiminden sonra sınav tarihini beklemek zorunda kalabilirsiniz. Sizlere sunmakta olduğumuz Almanca A1 Sertifikası kursumuz Konsolosluk onaylıdır ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan Aktif Eğitim kurumu adı altında kurs hizmeti sağlanmaktadır.

Goethe Institut Hakkında

Goethe Institut Almanca A1 Sertifikası almak isteyen bireylerin kursumuza müracaat etmesi yeterli olacaktır. Bunun dışında Almanya Aile Birleşimi için bazı yerine getirilmesi gereken hususlar mevcuttur. Bu hususların ne olduğunu öğrenmek için lütfen Almanya Aile Birleşimi Vizesi adlı konumuza göz atınız. O konumuzda sizlere Aile Birleşimi hakkında geniş yelpazeli bilgi verdik ve başvurmadan önce mutlaka yerine getirilmesi gereken konuların tümünü anlattık. Kafanıza takılan bir başka konu olur ise lütfen yukarıda belirttiğimiz numaradan bizlere ulaşın ve bilgi alın. Goethe Institut Almanca A1 Sertifikası hizmetimizde öğrencilerimizin tamamı memnun olması için uğraşmaktayız. Sizlere Sertifika verdikten sonra Almanya’ya yerleşene kadar destek veriyoruz ve her konuda yanınızda duruyoruz. Yani bizden aldığınız kurs hizmeti kurs günü dolana kadar değil Almanya’ya yerleşene kadar sürmektedir. Bu yapmış olduğumuz destek hizmeti sizlerin güvenini kazanmak için yapılmaktadır. Almanya Aile Birleşimi başvurusu yapacak kişilerin mutlaka sitemizdeki tüm yazılarak göz atmalarını talep etmek zorundayız. Bu konu hakkında yeterli bilgi sahibi olmanız sizlerin avantajınadır.
Bu kadar geniş hizmet sağlamamız bizleri Türkiye’de A1 Sertifikası kursu sağlayan kurumlar arasında birinci sıraya oturtmuş durumda.